• Тел: +38(067)833-59-00 +38(066)748-83-88 +38(093)241-01-00

Ремонт Apple Iphone

До нас звертаються тисячі власників смартфонів Apple, і ми намагаємося не розчарувати клієнтів. Економія часу користувачів - пріоритет роботи компанії. Ви можете сміливо довірити найскладніший ремонт айфонів нам, якщо виникли такі несправності:
в результаті механічного пошкодження на склі з'явилися тріщини або відколи, несправний дисплей або пошкоджений екран;
необхідна заміна корпусу;
акумулятора вистачатиме «тримає» заряд;
погано працюють передня або задня камери;
не працюють кнопки Home, включення і виключення живлення, клавіші збільшення / зменшення гучності;
погано чутно співрозмовника або не чути вас (заміна динаміків і мікрофона);
є дефекти в роботі Wi-Fi модуля, контролера харчування, аудікодека;
всередину девайса потрапила волога, помітний конденсат на внутрішній поверхні тачскрін;
неробоча материнська плата або інші «нутрощі» смартфона.
Крім перерахованих вище несправностей до нас можна звернутися для перепрошивки пристрою, оновлення програмного забезпечення та ін.

Завжди доступні ціни на ремонт айфонів

Щоб ваш девайс справно функціонував після усунення поломок, для заміни ми використовуємо виключно комплектуючі класу «Original», в повній відповідності з моделлю телефону. Доступна ціна на ремонт айфона досягається правильною політикою ціноутворення і роботою з постачальниками оригінальних запчастин для Apple без посередників.
Ми не переплачуємо за комплектуючі, працюємо швидко і якісно, ​​тому звернулися до нас власники смартфонів не несуть зайвих витрат. Телефонуйте, якщо виникли проблеми з функціонуванням гаджета, недорого допоможемо відновити працездатність в повному обсязі і надамо 3-місячну гарантію на якість роботи.

Послуги та ціни

Всі ціни вказані в гривнях в цілях ознайомлення

Послуга 4, 4s5, 5s6,6s6+77+810 (x)
Замена скла | екрану (окремо від дисплея, зберігається оригінальна матриця)12345678
Заміна дисплейного модуля в зборі (оригінал)122345567
Аккумулятор12345678
Частка після попадання вологи (здійснюється позачергово)12345678
Заміна по гарантії / обмін на новий пристрій        
голосовий динамік        
Передня камера        
поліфонічний динамік        
корпус        
задня камера        
кнопка Home        
Вібро-дзвінок        
Кнопка Power (включення)        
Шлейф кнопок гучності        
Датчик наближення        
Роз'єм зарядки-синхронізації        
Аудіо-роз'єм        
мікрофон        
Контролер зарядки U2 (USB-контролера)        
Wi-Fi антена        
Wi-Fi модуль        
Рихтування, вирівнювання корпусу        
Поляризаційна плівка матриці        
Переклеювання рамки дисплея        
Підклеювання рамки дисплея        
         

Класи якості запчастин

А - дешеві комплектуючі (для багатьох бюджетних варіантів вище не випускаються)
АА - якісний корпус з невеликими недоліками (дефект фарбування, розташування елементів і так далі)
ААА - високий стандарт якості із застосуванням дорогих матеріалів Окремо йдуть оригінальні комплектуючі, що виготовляються виключно на заводі-виробнику пристрою і поставляються через офіційні центри.

Ємнісний сенсорний екран

Екран має певний електричний заряд. Після дотику картина зарядженості змінюється, частина заряду переходить в точку дотику. Датчики дисплея, розташовані по кутах, аналізують протягом заряду, визначаючи місце його витоку. Подібні екрани відрізняється воістину високою надійністю (до мільярда натискань) і прозорістю. У них відсутні гнучкі мембрани.

Особливості заміни кнопки Home на iPhone

Кнопка Home складається з декількох частин: це штовхач (зовнішня деталь: то, що ми натискаємо) і безпосередній механізм кнопки на шлейфі (внутрішня складова, при впливі на яку відбувається її функціонування). Сам шлейф приєднується безпосередньо до системної плати iPhone. В результаті удару штовхач може тріснути і тоді потрібно замінити тільки його. Крім того, щоденне вплив на нього призводить до зносу штовхача і тут теж не обійтися без установки нового. Варто зауважити, що його поміняти не так просто, як здається. Адже неграмотне виконання подібного ремонту може пошкодити дисплей або зірвати нижній шлейф, і тоді вартість ремонту збільшиться від початкової суми, наприклад для iPhone 4S, від 300 грн до 600 і більше, при тому, що сама вихідна операція заміни штовхача займе близько всього лише 15-20 хвилин. Тому все ж краще довірити цю процедуру спеціалістам.

Пристрій нижнього шлейфу iPhone

На нижньому шлейфі iPhone розташовані кілька елементів, і тому він по праву вважається однією з найбільш функціонально навантажених деталей. До нього приєднано поліфонічний динамік, роз'єм для зарядки, мікрофон і, звичайно ж, сенсорні датчики. Кожен з перерахованих є важливим компонентом, щодня використовуваним при роботі iPhone. Наприклад, роз'єм зарядки дозволяє синхронізувати і заряджати пристрій. Він схильний до зносу, так як ми заряджаємо iPhone практично кожен день. Нижній шлейф - досить тендітна деталь, яку легко пошкодити при ударі. Крім того, через той же роз'єм зарядки нерідко потрапляє волога і починається процес окислення елементів. Його заміна в разі несправності починається від 500 грн для iPhone 2G до 1000 грн і більше для iPhone 5S.

Особливості заміни скла і середньої частини на iPhone різних моделей

Гарантійний ремонт iPhone не поширюється на комплектуючі корпусу, які були схильні до механічного впливу. У таких випадках для заміни середній частині корпусу або скла Вам потрібно звернутися до професіоналів сервіс-центру. І та, і інша деталь досить часто виходить з ладу в силу своєї крихкості, при цьому граючи важливу роль в конструкції iPhone. Наприклад, на металеву рамку кріпляться внутрішні елементи, тому варто довіряти її заміну тільки фахівцям. Поміняти тачскрін окремо від дисплея можливо лише на iPhone 3G і 3GS. В інших моделях сенсорне скло утворює єдине ціле з дисплеєм і змінюється, відповідно, тільки разом. Що стосується заміни середній частині, то дана операція в будь-якому випадку передбачає повне розбирання апарату.

 

Потрібна експертна допомога?
Надішліть заявку. Діагностика безкоштовна

Відгуки

Люди про нас

Вгору